Survivor’da beklenmeyen eleme: İlk turda rakibine karşı bir oyun bile alamamıştı! Geriye düşünce parkuru yarıda bıraktı… – Son Dakika Yaşam Haberleri

0

Survivor All Star'da 4 yarışmacı arasındaki kıyasıya rekabetin ardından bir isim adaya veda etti. Yarışmacı, takım arkadaşlarına gözyaşları içinde veda etti ve yolculuğunun kısa olduğunu söyleyerek yarışmadan ayrıldı.

Yayınlanma: 04.05.2024 – 00:31

Abo Ol

Google Haberleri

All Star'ın hayatta kalanı Eleme heyecanı geride kaldı. Ön eleme turuna 4 adayın çıktığı gecede adayı selamlayan isim açıklandı. Geçen hafta Aysu'nun Vedasının ardından bu hafta adayı bir isim selamladı.

ELLENMEDEN KAÇMADI

Rakiplerden Poyraz, Hakan, Sercan ve Özgür bu haftaki düellolarda eleme adayı olarak yarıştı. Kırmızı takım yarışmacıları ilk turda Sercan ve Özgür Potaphan dışarı çıkmayı başardı. İkinci turda yarışan Hakan ve Poyraz adaya veda etti. Kuzeydoğu olmuş.

Poyraz ilk atış bölümünde Hakan'ın gerisine düşerek parkuru yarıda bıraktı. Takım arkadaşları Poyraz'ınki Ortadan kaldırılmasına hem çok şaşırdı hem de çok üzüldü. Sercan'a 5-0 yenilerek Hakan'la son 16'ya yükseldi Kuzeydoğu Bu turda 5-3'lük skorla kaybetti ve elendi.

Cumhuriyet Tatil otel rezervasyonu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş