İngiltere Prensi William, gezisinde hakkında spekülasyon yapılan eşi Kate’i unutmadı

0

İngiltere’de sosyal medyada Prenses Kate’in sağlık durumunun “korkunç” olduğundan Prens William ile boşanıp boşanmayacağına kadar geniş yelpazede spekülasyonlar sürüyor. Sanal dünya dedikodularla dolup taşmaya devam ederken, gerçek hayatta vatandaşlar “Kate’e geçmiş olsun” diyor. Diyor.

REKLAM

İngiltere’de Prens William, eşi Kate’in iki ay önce ameliyat sonrası çekilen ilk amatör fotoğraflarından bir gün sonra ülkenin kuzeyine yaptığı ziyarette yaptığı konuşmada şaka yollu “karısının yanına oturmalı” dedi. çok sağlıklı görünüyordu, ortaya çıktı.

Prenses Kate (42), Ocak ayında kanser dışı bir durum nedeniyle karın ameliyatı geçirdi ve ayrıntıları açıklanmadı.

Açıklamada, 17 Nisan’a kadar resmi görevlerine dönmeyeceği belirtildi.

Ancak bu süre zarfında sosyal medyada spekülasyonların, söylentilerin ve komplo teorilerinin odağı haline geldi ve dünya çapında manşetlere çıkmadı.

Ancak Kate, İngiltere’de 10 Mart’ta kutlanan Anneler Günü dolayısıyla sosyal medyada Kensington Sarayı’nın bir fotoğrafını paylaştı.

Sosyal medya kullanıcıları, prenses ve çocuklarını gösteren fotoğrafın üzerinde oynandığını, fotoğrafın gerçek olmadığını iddia etti.

Sun gazetesi bugün Galler Prensesi’nin Windsor’da tarımsal ürünler satan bir pazarda çekilmiş fotoğraflarını yayınladı.

Cumartesi günü çekildiği bildirilen videoda, gülümseyen prensesin, tahtın varisi kocası William ile birlikte Windsor’daki evlerinin yakınındaki bir çiftlik dükkanında gülümseyerek ve alışveriş torbaları taşıyarak yürürken görülüyor.

Amatör bir kamerayla çekilen video, Kate’in Noel’den bu yana çekilen ilk görüntüsü oldu.

Kensington Sarayı videonun gerçekliğini inkar etmedi ancak kraliyet ailesinin “özel anı” olarak değerlendirilen söz konusu görüntü hakkında yorum yapmadı.

Bu kez birçok sosyal medya kullanıcısı, görüntüdeki kişinin Prenses Kate olmadığını iddia eden paylaşımlar yaptı.

Vanity Fair dergisi kraliyet yazarı Katie Nicholl şunları söyledi: “Kate’in alışveriş çantasıyla hızlı bir şekilde yürüdüğü bu video, bu acımasız ve temelsiz spekülasyona son vermeyecekse, o zaman ne olacak?” sosyal medya kullanıcılarına tepki gösterdi.

William: Haydi karımın odasına girelim, burada oturması gerekirdi

Prens William, “evsizlikle mücadele” planına yönelik yeni yatırımı duyurmak üzere 19 Mart Salı günü İngiltere’nin kuzeyindeki Sheffield şehrini ziyaret etti.

Oldukça rahat görünen William yerel topluluk toplantısına katıldı. Personel ve gönüllülerle güldü ve şakalaştı.

Daha sonra eşinin önemli projelerinden biri olarak görülen “evsizlik ve erken çocukluk” hakkındaki sohbet sırasında Kate’e atıfta bulundu.

Millenium Galerisi’nde devam eden sohbet sırasında Prens William yanındaki sandalyeyi işaret ederek, “Eşimin odasına giriyoruz… Bunu dinlemek için buraya oturması gerekiyor.” dedi. şaka yaptı. Bu sırada odada kahkahalar yükseldi.

Geziyi takip eden kraliyet gazetecilerine göre, konuşması sırasında eşiyle ilgili bitmek bilmeyen spekülasyonlardan hiç bahsetmedi ve oldukça rahattı.

Bu arada Kate’in hastalığı, Kral Charles’ın bir tür kanser tedavisi gördüğü sırada ortaya çıktı.

REKLAM

Bu dönemde Kral Charles halka açık etkinliklerini ertelemek zorunda kaldı.

Ancak kraliyet ailesiyle ilgili söylentiler o kadar alevlendi ki, Ukrayna ve Moskova’daki İngiliz büyükelçilikleri, Kral Charles’ın ölüm haberinin asılsız olduğunu sosyal medya hesaplarından duyurmak zorunda kaldı.

Tedavi sürecinde resmi devlet görevlerini yerine getirmeye devam eden Charles, daha görünür bir profil çizmeye çalıştı. Salı günü Buckingham Sarayı’nda Kore Savaşı gazileriyle bir araya geldi.

“Onları yalnız bırak”

İnternet dünyası dedikodularla dolup taşmaya devam ederken, saraydan geçenler Kate ve Charles’ın iyileşebileceklerini söylüyor.

Judy Bradley isimli 61 yaşındaki vatandaş ise şunları söyledi: “İnsanların hayatlarına devam etmeleri için onları yalnız bırakmaları gerektiğini düşünüyorum. Onu görmek güzel, sağlıklı olduğu için mutluyum, umarım her şey yolundadır ama bence onları rahat bırakman gerektiğini düşünüyorsun.” Sanal alemdeki söylentilere tepki gösterdi.

REKLAM

Sosyal medyada Prenses Kate’in sağlığının bozulmasından Prens William’la boşanıp boşanmayacağına kadar pek çok spekülasyon var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş