Vatandaş, Mansur Yavaş’ı örnek vererek eleştirdi! Altınok: ‘Seni 20 dakika dinleyemeyiz’

0

Bir Ankaralı ise AK Partili olduğunu ve minibüs şoförlüğü yaptığını söyledi. Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı Turgut Altınok’a Mansur Yavaş örneğini getirerek AK Parti yetkililerini azarladı.

“BUGÜN ANKARA’DA NEDEN MANSUR YAVAŞ’I KONUŞUYORUZ”

AK Partili olduğunu ve Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı Turgut Altınok’un minibüs şoförlüğünü yaptığını iddia eden bir vatandaş, katıldığı bir toplantıda şunları söyledi: “Minibüslere liderlik etme adına verilen sözler tutulmadı” Tartışmak değil, nasıl yapacağımızı tartışmak lazım. Bugün Ankara’da Mansur Yavaş’ın belediye başkanını konuşursak bu, bakanların, milletvekillerinin ve Adalet ve Kalkınma Partisi’nin il başkanlarının eseridir” dedi.

ALTINOK: ‘TOPLANIRSA İYİ OLUR’

Vatandaş, “Başkanım, birçok bakanınız, birçok milletvekiliniz, birçok il başkanınız sözler verdi. Minibüs işi adına hiçbiri sözünü tutmadı” deyince Altınok araya girerek, “Alırsanız daha iyi olur” dedi. birlikte. Bunu sizden başka bilen var mı? Bırakın onlar da konuşsun.”

Altınok’un bu sözlerine vatandaş şu yanıtı verdi: “Sayın Başkan, konuyu lehinize çevirmem lazım, yoksa iyiyim, hoş geldiniz der ve 1 Nisan sabahına mağlup uyanırsınız.” Altınok, “Yapacağını söylemiştin” dedi.

“20 DAKİKA SİZİ DİNLEYEMİYORUZ”

Sözcü TV’nin haberine göre, minibüsçüler sessiz kalmayınca Altınok, “Durun bir dakika, oturun. 20 dakikadır sizi dinleyemiyoruz o yüzden buradan programa geçelim” dedi.

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakırköy'de kamyon üst geçide çarpıp otomobili devirdi: 4 kişi hayatını kaybetti.Bakırköy’de kamyon üst geçide çarpıp otomobili devirdi: 4 kişi hayatını kaybetti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! "Türkiye'yi bağımsız bir devlet haline getirdik"Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar! “Türkiye’yi bağımsız bir devlet haline getirdik”
Türkiye ve Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcıları Ankara'daki siyasi diyalog toplantısında bir araya geldiTürkiye ve Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcıları Ankara’daki siyasi diyalog toplantısında bir araya geldi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş