Saba Tümer konuşurken araya girdi! Esra Dermancıoğlu “Bacaklarım çok güzel” deyip gösterdi

0

Oyuncu Esra Dermancıoğlu geçtiğimiz günlerde kırmızı halı görünümleriyle dikkatleri üzerine çeken Türk oyunculardan bahsetti.

Dermancıoğlu, “Cannes Film Festivali'nden fotoğraflar görmeye başladım. Türkiye'den bizi temsil eden oyuncular orada yarı çıplak. Çıplaklık çok ilginç, bir şeyleri kanıtlamaya çalışıyoruz. Hayır, öyle olmadığımızı kanıtlamaya çalışıyoruz” dedi. Türkiye'de develerle gezmek.” Keşke öyle olsaydı “Çılgın performanslar sergileyen oyuncular bırakılsa, keşke süslü, yarı çıplak yürüyüşler yerine iletişim kurmayı bilen insanlar olsa” dedi.

BACAKLARINI GÖSTERDİ

Bu sözleriyle tepki çeken başarılı oyuncu Saba Tümer'e konuk oldu. Konuşma sırasında Saba Tümer bir anda sözünü keserek bacaklarını göstererek şunları söyledi: “Diziyi izleyenlere bir şey söyleyebilir miyim? Bacaklarım gerçekten çok güzel ama basınca böyle bir şey oluyor, öyle bir kalınlık var ki” işte, bir göz at.”

yuıyuıuo
Saba Tümer de gülerek, “Gerçekten harika bacaklarınız var, ince ve selülitleriniz yok” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Afrodit'e cinsellik sorusu! "Eğer seversen..."Afrodit'e cinsellik sorusu! “İstersen…”
Yeni aşkını paylaştı!  Bakın ne yapıyorYeni aşkını paylaştı! Bakın ne yapıyor
Bella Hadid ve Gigi Hadid Filistin'e 1 milyon dolar bağışladıBella Hadid ve Gigi Hadid Filistin'e 1 milyon dolar bağışladı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu