Saati 100 dolar: Ohio kenevir festivali için ‘jüri üyeleri’ aranıyor

0

Jüri üyeleri çok “yüksek” bir tazminat alacaklar.

REKLAM

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Ohio eyaletinde önümüzdeki perşembe günü başlayacak Stargazer Esrar Festivali için saati 100$ (3.283 Türk Lirası) karşılığında jüri üyeleri arıyoruz.

Salı günü yerel haber sitesi nbc4i'de Mark Feuerborn'un yayımladığı habere göre, festival kapsamında Pomeroy kentinde düzenlenecek “turnuva”nın jüri üyeleri “klasik” ve “sanatsal” yarışmalarda yer alacak. ” Turnuvanın kategorileri.

Feuerborn'a konuşan festival organizatörü Chad Thompson, jüri üyelerinin aynı zamanda esrar sigaralarının “tütülebilirlik”, “teneffüs etme” ve “stabilitesini” de değerlendireceklerini söyledi.

Thompson ayrıca, yargılama aşamasının “en az birkaç saat süreceğini”, dolayısıyla jüri üyelerinin “ortalama esrar tüketicisinin ötesine geçen becerilere sahip olması gerektiğini” belirtti.

Jüri üyesi olmak isteyen herkes festivalin web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir.

Ohio eyaleti, geçen Aralık ayında ABD'de esrarın eğlence amaçlı kullanımını yasallaştıran 24. eyalet oldu.

Ülkedeki 50 eyaletin 38'inde esrarın tıbbi kullanımı yasal. ABD Başkanı Joe Biden, Şubat 2021'de yaptığı açıklamada, amacın ülke genelinde esrar kullanımının serbestleştirilmesi ve başkanlık affı kapsamında esrar bulundurmaktan hüküm giymiş binlerce kişinin sabıka kayıtlarının silinmesi olduğunu belirtti.

Şu ana kadar 50'den fazla ülke esrarın tıbbi kullanımını onayladı. Kenevir bazlı bir ilaç olan Sativex, 2016 yılında öncelikle kanser hastalarının kullanımına yönelik olarak Türkiye'de yasallaştırıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking