Mağaza vitrinleri tek tek kara tahtalarla kapatıldı! Nedeni ise bir hayli şaşırttı!

0

Fransa'da yapılacak erken genel seçimlerin ikinci turu öncesinde Paris sokaklarında güvenlik önlemleri alınmaya başlandı. 49,5 milyon Fransız seçmene ev sahipliği yapan ülke, 5 yıl boyunca kendilerini Ulusal Meclis'te temsil edecek milletvekillerini belirlemek için ikinci kez sandık başına gidecek.

MAĞAZA PENCERELERİ KARA TAHTALARLA KAPLANDI

Ülkede kritik seçimlerin ikinci turu heyecanı sürerken, yoğun güvenlik önlemleri alındı. İkinci vardiya sonrasında oluşabilecek olumsuzlukları önlemek ve mağazaların olası yağmalanmasını önlemek amacıyla pencereler ve cam yüzeyler ahşap levhalarla kapatıldı. Bu uygulamayla seçim sonrasında oluşabilecek zararın en aza indirilmesi bekleniyor.

Olası olumsuzlukları önlemek amacıyla yapıldığı bildirilen taleple birçok mağaza yağmalanmaktan korundu.

Fransa ana karasında oylama yerel saatle sabah 8'de başlayacak ve akşam 6'da sona erecek. Paris gibi büyük şehirlerde saat 20.00'ye kadar oy kullanabilirsiniz.

Fransa seçimleri4

2. ORTAKLIK OYUYLA 501 MİLLETVEKİLİ BELİRLENECEK

TBMM'de görev alacak 577 milletvekilinin 76'sı ilk tur oylamada seçilirken, bu milletvekillerinin 39'u aşırı sağın, 32'si sol ittifakın, 2'si Macron ittifakının, geri kalan 3'ü ise sol ittifakın adayı oldu. parti Cumhuriyetçi. merkez sağ cumhuriyetçiler ve diğer sağ partiler. Geriye kalan 501 milletvekili ise ikinci tur oylamayla belirlenecek. (AA)
Bu içerik Evin Özbey tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yetkililerden yardım istediler: Yetkililerden yardım istediler: “Ne oldu…”
Düğünden Önceki Lanetli Gece: Düğününe birkaç saat kala vurulduDüğünden Önceki Lanetli Gece: Düğününe birkaç saat kala vuruldu
Arkadaşlarının uyarılarına aldırış etmedi... Cesedi parçalanmış halde bulundu: tekne pervanesinden detay!Arkadaşlarının uyarılarına aldırış etmedi… Cesedi parçalanmış halde bulundu: tekne pervanesinden detay!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş