İstanbul marketıng awards 2023’te kazananlar ödüllerine kavuştu – GÜNDEM

0

Pazarlama ve iletişim dünyasına ait binden fazla projenin bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildiği yarışmada, kazananlar 13 Aralık akşamı Zorlu PSM’de düzenlenen törenle ödüllendirildi. Zorlu PSM’de 3 gün süren İstanbul Pazarlama Zirvesi, beş kategoride toplam 191 ödülün verildiği geceyle sona erdi.
Zorlu PSM’de düzenlenen İstanbul Pazarlama Ödülleri töreni, iş dünyası ve yaratıcı endüstrilerden temsilcileri renkli bir organizasyonla ağırladı. Bu yıl beşincisi düzenlenen İstanbul Pazarlama Ödülleri’nde bini aşkın başvuru arasından en yaratıcı ve başarılı çalışmalar seçilerek beş kategoride değerlendirildi: Kurumsal İletişim & Sürdürülebilirlik, Dijital & Teknoloji, Ürün & Deneyim & Satış, Marka İletişim ve Tasarım ve Yaratıcılık. .
Bu yıl toplam 191 projenin ödül aldığı organizasyonda en çok aday gösterilen kategori, sekiz alt başlığa ayrılan “Sürdürülebilirlik İletişimi” oldu. Geceye jüri başkanı Tasarım ve Yaratıcılık Emrah Doğu, jüri başkanı Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Arzu Deniz Aksoy, jüri başkanı Marka İletişimi Çağlar Gözüaçık, jüri başkanı Ürün Geliştirme ve Deneyim ve Satış Ortamı Hande Aydın ile Dijital ve Teknoloji jüri başkanı katıldı. Samet Ensar Sarı. ödüllerini teslim ederek sahiplerine teslim etti.
Ödül gecesinde konuşan İstanbul Pazarlama Grup Başkanı Batuhan Çevik, şunları söyledi: “Çalışkan pazarlama ve reklam ekiplerinin yürüttüğü yaratıcı, yenilikçi ve etkili çalışmaları kutlamak için bir araya geldik. “Bu yıl ödül alan tüm marka ve ajansları tebrik ediyor, objektif ve detaylı değerlendirmelerinden dolayı jürimize teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking