Dilan Polat kırmızı Ferrari ile karakola gitti! Nagihan Karadere dayanamadı

0

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, Dilan Polat ve Engin Polat çifti ile yakınlarına ilişkin “suç örgütü kurmak ve yönetmek”, “suç örgütüne üye olmak”, “suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklamak” ve “Vergi Usül Kanunu’na muhalefet” olmak üzere 4 ayrı suçtan soruşturma yürüttüğü öğrenildi.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın tüm mal varlıklarına el koyulmuştu. Çiftin lüks araçları da dahil tüm mal varlığı yediemine teslim edeceği gündemdeyken Polat’ın kırmızı Ferrari ile Beykoz emniyetine gittiği anları olduğu bir görüntü gündem oldu.

“BU ZOR DÖNEMDE…”

Nagihan Karadere de bu haberi 2. Sayfa’da görünce dayanamadı ve “Sayenizde Kızlar vesile olmuş oldunuz. Millet bu zor zamanda yemeye ekmek bulamazken böyle görgüsüzlük dünyada görülmemiştir. Ayrıca tüm zincir güzellik merkezleri iyice araştırılsın hepsinin sonu böyle olacak net!” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Seren Serengil'in şoke eden Hitler yorumu! Deniz Akkaya ağır ifadeler kullandıSeren Serengil’in şoke eden Hitler yorumu! Deniz Akkaya ağır ifadeler kullandı
'Kim der 60?' Kalçasına kadar yırtmacıyla olay oldu‘Kim der 60?’ Kalçasına kadar yırtmacıyla olay oldu
Kariyerinin en müstehcen sahne şovunu gerçekleştirdiKariyerinin en müstehcen sahne şovunu gerçekleştirdi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking