Bisikletle Batum ziyareti | Euronews

0

Gürcistan Adventures serilerimizin bu bölümünde, Acara Özerk Cumhuriyeti’nin merkezi Batum’da kiralık bisikletlerden biri ile gezintiye çıkıyoruz.

Denis Loctier, Euronews: “Batum, Gürcistan’ın en büyük şehirlerinden ve en iyi bilinen Karadeniz tatil beldelerinden. Bu sahil şeridi, Batum’un en çekici yerlerinden biri.

Burası 19. yüzyılın sonlarında bir sahil şeridi olarak ortaya çıkan, çeşmeleri, modern heykelleri, plaj bar ve kafeleri ile 7 km’lik bir mesire yeri. Keyifli bir gezintiye çıkmak için harika bir alan.

Batumlu Maia Japaridze şehrin yürüyerek veya bisikletle rahatça gezilebileceğini söylüyor:

“Bisiklet, Batum’un başlıca turistik yerlerini görmek için çok uygun bir araç. Büyük bir şehir olmadığından yürüyerek bir günde fakat bisiklete binerseniz çok hızlı bir şekilde Batum’u gezebilirsiniz.”

Özel bisiklet şeritleriyle çevrili şehir, deniz kenarında gezmeyi tercih edenlere renkli manzaralar ve serinletici esintiler sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş